Szkoła Języka Angielskiego

Szkoła Języka Angielskiego English Factory Słupsk

Zacznij mówić po angielsku!

Szkoła Języka Angielskiego ENGLISH FACTORY została stworzona z połączenia kilku pasji: do języka angielskiego, nauczania oraz pracy z ludźmi. Kursy skierowane są do osób dorosłych w różnym wieku i na różnym poziomie zaawansowania. Zajęcia nastawione są przede wszystkim na praktyczną naukę języka, budowanie wiary w swoje umiejętności i wykorzystywanie ich w sytuacjach codziennych.
W ofercie znajdziesz kursy indywidualne dostosowane do Twoich potrzeb, zajęcia w parach oraz kursy grupowe. Małe grupy (do 6 osób) umożliwiają stworzenie przyjacielskiej atmosfery oraz indywidualne podejście do każdego ucznia. Jeśli wciąż nie możesz się zdecydować jaki kurs wybrać, lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym jak wyglądają zajęcia w ENGLISH FACTORY,

zadzwoń: 690 003 819 i umów się na bezpłatną lekcję próbną!

Aktualności

kursy grupowe
18.09.2017
W tym roku kursy grupowe zaczynamy już w pierwszym tygodniu października tj. 2.10 oraz 3.10. Zostały dwa tygodnie. Trwają zapisy. Zapraszam!!!
kursy wakacyjne 2017
14.06.2017
Jak co roku zapraszam na kursy wakacyjne w ENGLISH FACTORY!
Dla tych, którzy maja ochotę na intensywną naukę organizowany jest kurs 4 tygodniowy - zajęcia 5 razy w tygodniu, grupy 3-6 osób, koszt 699 zł.
W okresie letnim organizowane są również kursy indywidualne.

© Szkoła Języka Angielskiego English Factory. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk